flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Суд задовольнив позов Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області до Комунальної установи Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 3 ім. генерал-лейтенанта А. Морозова

28 грудня 2019, 14:35

28 грудня 2019 року суд розглянув справу за позовом Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області до Комунальної установи Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 3 ім. генерал-лейтенанта А. Морозова, треті особи на стороні відповідача: Комунальна установа Інклюзивно-ресурсний центр №1 Сумської міської ради, Управління освіти і науки Сумської міської ради про застосування заходів реагування.

За результатом розгляду справи суд задовольнив позовні вимоги та застосував захід реагування до Комунальної установи Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 3 ім. генерал-лейтенанта А. Морозова у вигляді повного зупинення роботи установи до повного усунення порушень вимог законодавства з питань пожежної безпеки, виявлених під час перевірки та вказаних у пунктах 1, 4, 5, 7, 10-15 Акта перевірки № 269 від 21.06.2019, шляхом опечатування, опломбування, знеструмлення. Обов’язок щодо забезпечення виконання рішення суду покладено на Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.