Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Суд оштрафував жінку за насильство над цивільним чоловіком

21 лютого 2020, 09:54

19 лютого 2020 року, Ізюмським міськрайонним судом Харківської області визнано винною громадянку К. в скоєнні правопорушення, передбаченого частиною  першою статті 1732 КУпАП (вчинення домашнього насильства).
В судовому засіданні було встановлено, що 12 лютого 2020 року, громадянка К. вчинила сварку зі своїм співмешканцем, під час якої висловлювалась на його адресу нецензурною лайкою, що викликало у останнього відчуття емоційної невпевненості та завдало шкоди його психічному здоров’ю, - повідомляє прес-служба суду. 

Правопорушниця вину свою в суді визнала повністю, щиро розкаювалась та запевнила суд, що в подальшому не допустить подібної поведінки.
За результатами повного та всебічного судового розгляду було винесено рішення про визнання даної особи винною у скоєнні правопорушення та призначено адміністративне покарання у вигляді штрафу.
Крім того, правопорушниці доведеться сплатити судовий збір на користь держави в розмірі 420,40 гривень,  відповідно до пункту 5 частини другої статті 4 Закону України « Про судовий збір».

 

Читайте нас у Telegram

Читайте нас у Facebook

Прес-центр судової влади України