flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Сергій Чорнуцький взяв участь у круглому столі з обговорення реформи оптимізації судів

22 травня 2020, 13:53

Сергій Чорнуцький взяв участь у круглому столі, організованому в рамках Проекту ЄС "Право – Justice" з обговорення реформи оптимізації судів.

Захід, організований у рамках Проекту ЄС "Право – Justice", проходив у режимі відеоконференції.

У круглому столі також взяли участь представники Вищої ради правосуддя, Національної школи суддів України, Комітету Верховної Ради України з питань правової політики, Представництва Європейського Союзу в Україні та Консультативної місії Європейського Союзу в Україні.

Міжнародні експерти представили своє бачення щодо потенціалу оптимізації судів та вислухали коментарі про хід судової реформи, у рамках якої розпочато процес укрупнення та ліквідації судів в Україні.

Зокрема, Сергій Чорнуцький зазначив, що Державна судова адміністрація Україна в межах своїх повноважень вживає всіх заходів для реалізації указів Президента України, якими власне і було розпочато судову реформу наприкінці 2017 року. Заступник ДСА України наголосив, що процес оптимізації мережі судів вимагає ретельного вивчення підходів та критеріїв їх об’єднання для підвищення ефективності судових процесів, у тому числі з урахуванням рівномірного навантаження на суддів.

Під час круглого столу заступник Голови ДСА України Сергій Чорнуцький також розповів про хід поетапного впровадження Єдиної судової інформаційної телекомунікаційної системи, зазначивши, що вже зараз встановлені в судах засоби телекомунікації забезпечують відчутну зручність та ефективність у здійсненні правосуддя.