Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Позов Портнова до КМР: ОАСК відкрив провадження

24 березня 2020, 11:52

Суд відкрив провадження у справі за позовом Андрія Портнова до Київської міської ради щодо визнання незаконним, протиправним Рішення КМР в частині відзначення у 2020 році пам’ятних дат ювілеїв деяких особистостей, зокрема, Уласа Самчука, Юрія Липи та інших. Окружний адміністративний суд міста Києва здійснюватиме розгляд справи за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін.

Зокрема, позивач просить суд визнати незаконним, протиправним та скасувати Рішення Київської міської ради, датоване 27 лютого 2020 року “Про відзначення на території Києва пам’ятних дат та ювілеїв у 2020 році” в частині відзначення на території Києва у 2020 році пам’ятних дат ювілеїв наступних особистостей, а саме: Івана Полтавця-Остряниці, Василя Левковича, Уласа Самчука,  Василя Сидора, Юрія Липи, Володимира Кубійовича, Василя Галаси, Андрія Мельника.  

Нагадаємо, раніше, 12 березня Окружний адміністративний суд міста Києва ухвалив задовольнити заяву про забезпечення позову, подану Андрієм Портновим, і зупинив дію Рішення Київської міської ради в частині відзначення у 2020 році пам’ятних дат ювілеїв деяких особистостей.

За повідомленням прес-служби суду